Edyta

- 11 kg

Osiągnięty cel: odchudzanie po ciąży, poprawa samopoczucia

„Największą motywacją w trakcie trwania diety były dla mnie gubione cm i kg z tygodnia na tydzień oraz super samopoczucie. (…) Nooo i również dość spora garderoba za małych ubrań na szczęście już mieszczę się w 80% ubrań sprzed ciąży!”

Edyta, wróciłam do lepszej formy po ciąży


Zgłosiłam sie do dietetyka ponieważ w ciąży przytyłam ok 21-22 kg. 10 kg spadło w 3-4 tyg po porodzie i tak już mijały kolejne miesiące a waga w miejscu. Ciężko samej bylo mi się zmobilizować do regularnych i zdrowych posiłków. Starałam jeść w miarę zdrowo, ale niestety zdarzało sie tak że byłam głodna i nie miałam wystarczającej ilości pokarmu dla maleństwa..co kończyło sie podjadaniem. Tez pojawialo się jedzenie typu fast food. Zaczęłam szukać w internecie dietetyka z bardzo dobrymi opiniami i tak trafiłam na Panią Klaudię!

Bardzo sie cieszę że trafiłam do Pani Klaudii. Zależało mi na diecie ułożonej specjalnie dla mamy karmiącej, abym po prostu nie chodziła głodna i nie podjadała między posiłkami a jadła to co lubię. Posiłki były przede wszystkim pyszne, proste i szybkie w przygotowaniu i w dodatku pięknie wyglądały na talerzu. Mimo dwójki małych dzieci i wielu obowiązków udalo mi się dzięki Pani Klaudii zmobilizować do regularnych posiłków, gdzie wcześniej miałam z tym największy problem.

Lista zakupów przygotowana przez Panią Klaudię bardzo ułatwia organizację w kuchni i w sklepie. Nigdy bym nie pomyślała, że koktajl ze szpinakiem moze być tak pyszny i że będę miala na niego ochotę non stop! Placki gryczane, twarożek z makiem, burgery, gofry bananowe, muffinki no po prostu pychota! Mój starszy syn 4,5 roku również wcina te smakołyki 🥰.

Największą motywacją w trakcie trwania diety były dla mnie gubione cm i kg z tygodnia na tydzień oraz super samopoczucie. Natomiast przed rozpoczęciem diety motywacją było to że się czułam źle sama ze sobą, wyrzuty sumienia, dlatego próbowałam motywacji z zewnątrz, czyli można powiedzieć że moja motywacją była Pani Klaudia. Nooo i również dość spora garderoba za małych ubrań 🙈 na szczęście już mieszczę się w 80% ubrań sprzed ciąży, a że teraz karmie to największym problemem jest dopięcie sukienek w okolicy biustu, ale to akurat mnie aż tak nie martwi 😁

Bardzo polecam współpracę z Panią Klaudią, która jest profesjonalistka w kwestii żywienia. Dieta spod ręki Pani Klaudii jest czystą przyjemnością. Oprócz wizyt stacjonarnych miałam też możliwość wizyty online oraz kontaktu mailowego co jest bardzo dużym plusem.

Rada dla początkującego:

Moją radą dla osoby zaczynającej współpracę z dietetykiem jest przede wszystkim przekazanie dietetykowi z jakimi dokładnie problemami się zmagamy, być po prostu szczerym i należy w pełni zaufać dietetykowi. No i wiadomo ze najlepiej wybrać się do Pani Klaudii która ułoży idealny plan żywienia.

Skuteczne odchudzanie lub wymarzona forma sportowa?
Proste i smaczne posiłki, które znajdziesz w swojej indywidualnej diecie sprawią, że utrata kilogramów będzie dla Ciebie naprawdę łatwym zadaniem.

A jeśli zależy Ci na optymalnej formie sportowej, zadbamy o to, żeby twoja regeneracja była na najwyższym poziomie.
Skuteczne odchudzanie w Centrum SPOT