Kamil

- 20 kg

Osiągnięty cel: odchudzanie, poprawa samopoczucia i lepsze zdrowie

„O współpracy z dietetykiem Bartkiem mogę powiedzieć jedno – W KOŃCU! W końcu znalazłem osobę z ogromną wiedzą, która przygotowała dla mnie dietę dostosowaną do moich możliwości czasowych oraz celu, który chciałem osiągnąć. W 4 miesiące, bez żadnego zmuszania się do trzymania diety, schudłem 20 kg. Wielokrotnie podejmowałem współpracę z różnymi dietetykami, przeważnie po internetowych kursach, podejście takich ludzi zniechęca, dlatego polecam bardzo profesjonalną osobę Pana Bartka, dietetyka z pasją i ogromną wiedzą ✌️.”

Kamil, schudłem 20 kg dzięki prostej i smacznej diecie


Zgłosiłem się do dietetyka, bo chciałem schudnąć, ale ze względu na swoją pracę (pracuję zmianowo) oraz pozostałe obowiązki (jestem tatą dwójki małych dzieci), nie wiedziałem jak się do tego zabrać, żeby wszystko pogodzić czasowo.

Moim głównym wymaganiem było to, żeby dieta była prosta w przygotowaniu i oczywiście skuteczna. Nie ma na co dzień zbyt dużo czasu na stanie w kuchni, ale okazało się, że w 20-30 minut jestem w stanie przygotować sobie posiłki na cały dzień.

Dodatkowo po moich wcześniejszych doświadczeniach z „internetowymi dietetykami” miło się zaskoczyłem, bo okazało się, że dieta wcale nie musi być monotonna i niesmaczna, żeby była skuteczna. 

W 4 miesiąca schudłem 20 kg i naprawdę nie musiałem wcale zmuszać się do „trzymania się” diety. Jestem naprawdę zadowolony ze współpracy z Centrum SPOT!

Rada dla początkującego:

Jeżeli próbujesz schudnąć na własną rękę, polecam Ci zgłosić się do profesjonalisty. Gotowy plan żywieniowy i suplementacyjny dostosowany do twojego trybu życia, może naprawdę uwolnić mnóstwo wolnego czasu. Dzięki temu odchudzanie staje się zdecydowanie łatwiejsze!

Skuteczne odchudzanie lub wymarzona forma sportowa?
Proste i smaczne posiłki, które znajdziesz w swojej indywidualnej diecie sprawią, że utrata kilogramów będzie dla Ciebie naprawdę łatwym zadaniem.

A jeśli zależy Ci na optymalnej formie sportowej, zadbamy o to, żeby twoja regeneracja była na najwyższym poziomie.
Skuteczne odchudzanie w Centrum SPOT