Martyna

- 30 kg

Osiągnięty cel: odchudzanie, poprawa płodności

„W sumie schudłam 32 kg! W ciągu 9 miesięcy. Zaszłam też w ciążę! (…) jeśli czegoś mi w diecie brakowało – np burgera : ) – szukaliśmy zdrowych zamienników, wcale niemniej pysznych od oryginału. Właśnie dzięki takiemu podejściu do pacjentów nigdy nie czułam że jestem na diecie. Zmieniłam podejście do odżywiania i zmieniłam nawyki, ale to Pani Klaudia pokazała mi jak jeść pełnowartościowo i jednocześnie sie smacznie, bez wyrzeczeń.”

Martyna, schudłam -30 kg


Od dziecka byłam szczupła, aktywna i wysportowana, nie miałam problemów z wagą. Dopiero po wypadku w liceum, który spowodował, że musiałam dużo leżeć – przytyłam dużo i szybko. Lata mijały a waga rosła, powoli wpadał kilogram za kilogramem.

Do Pani Klaudii udaliśmy się z mężem dokładnie rok temu, kiedy po kolejnych dodatkowych kilogramach, na które zapracowaliśmy w czasie pandemii powiedzieliśmy sobie „dość”. Motywował nas dodatkowo fakt, że od wielu lat staraliśmy się z mężem o dziecko – bezskutecznie. Po pozostałych diagnozach medycznych jedną z ostatnich opcji było zrzucenie wagi. Współpraca z pania Klaudia układała się świetne. Jest to osoba punktualna, zaangażowana i empatyczna. Każda wizyta odbywała się w przyjaznej atmosferze. Pani Klaudia odpowiadała cierpliwie na każde nasze pytanie, rozwiewała też wątpliwości.

Na każdej wizycie byliśmy ważeni i weryfikowane były wartości odżywcze organizmu i osiągnięte efekty. To co dodatkowo mnie motywowało – waga leciała w dół. W sumie schudłam 32 kg! W ciągu 9 miesięcy. Zaszłam też w ciążę! I nie ukrywam, że jest w tym wiele zasługi Pani Klaudii!

Jeśli miałabym dać radę osobie rozpoczynającej swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem to aby nie poddawała się od razu, początki zawsze sa trudniejsze, ale szybko wyrabia się nowe nawyki, szczególnie przy tak pysznych, prostych i szybkich dietach jakie proponuje Pani Klaudia. Pani Klaudia słucha uważnie pacjentów – jeśli czegoś mi w diecie brakowało – np burgera 🙂 – szukaliśmy zdrowych zamienników, wcale niemniej pysznych od oryginału. Właśnie dzięki takiemu podejściu do pacjentów nigdy nie czułam że jestem na diecie. Zmieniłam podejście do odżywiania i zmieniłam nawyki, ale to Pani Klaudia pokazała mi jak jeść pełnowartościowo i jednocześnie sie smacznie, bez wyrzeczeń.

Rada dla początkującego:

Niech najlepszą motywacją będzie fakt, że po tym jak oboje z mężem schudliśmy ponad 60 kg, na dietę u Pani Klaudii przeszli kolejni członkowie naszej rodziny, oni również odnotowują pierwsze sukcesy.

Skuteczne odchudzanie lub wymarzona forma sportowa?
Proste i smaczne posiłki, które znajdziesz w swojej indywidualnej diecie sprawią, że utrata kilogramów będzie dla Ciebie naprawdę łatwym zadaniem.

A jeśli zależy Ci na optymalnej formie sportowej, zadbamy o to, żeby twoja regeneracja była na najwyższym poziomie.
Skuteczne odchudzanie w Centrum SPOT