Mikołaj

- 4.4 kg

Osiągnięty cel: Poprawa formy sportowej, redukcja

“Dzięki współpracy ze SPOT moje samopoczucie zdecydowanie się poprawiło. Mam więcej energii nie tylko na macie podczas treningów BJJ, ale także na co dzień. Bartek przygotował dla mnie prosty i smaczny i przede wszystkim skuteczny plan dietetyczny. Było dla mnie ważne, żebym nie spędzał zbyt dużo czasu w kuchni, bo treningi łączę z pracą zmianową. I się nie zawiodłem! Polecam!”

Mikołaj, zredukowałem 4,4 kg i poprawiłem swoją formę sportową


Zgłosiłem się do dietetyka, bo miałem problem z pogodzeniem pracy zmianowej z treningami BJJ. Często kończąc pracę byłem mega mocno głodny i gdy tylko wracałem do domu najadałem się bez opamiętania. Wcześniej miałem też problemy z anemią, dlatego chciałem poprawić swoją dietę, żeby podciągnąć się zdrowotnie i przy okazji zejść trochę z wagi, żeby zmieścić się w niższej kategorii podczas zawodów BJJ.

Dieta, którą dostałem była naprawdę idealnie dopasowana do mojego trybu życia. W diecie było dużo łatwych posiłków, które mogłem zabrać do pracy i co najważniejsze nie musiałem stać w kuchni pół dnia.

Właściwie podczas redukcji nie czułem, że jestem na deficycie. Prawie 5 kg zleciało bez większego wysiłku, a moja wytrzymałość na macie poszła w górę. Jestem też miło zaskoczony, że na co dzień mam więcej energii, a teraz po zakończeniu współpracy dalej korzystam z wielu posiłków, które miałem w diecie.

Rada dla początkującego:

Jeżeli łączysz pracę z trenowaniem i nie możesz tego spiąć organizacyjnie, zgłoś się do dietetyka. Naprawdę, warto. Zdrowe jedzenie może być łatwe do przygotowania i wcale nie musi być czasochłonne. Na początku wystarczy kilka dni, żeby się wdrożyć, a później jest już z górki.

Skuteczne odchudzanie lub wymarzona forma sportowa?
Proste i smaczne posiłki, które znajdziesz w swojej indywidualnej diecie sprawią, że utrata kilogramów będzie dla Ciebie naprawdę łatwym zadaniem.

A jeśli zależy Ci na optymalnej formie sportowej, zadbamy o to, żeby twoja regeneracja była na najwyższym poziomie.
Skuteczne odchudzanie w Centrum SPOT