Tatiana

- 20 kg

Osiągnięty cel: odchudzanie, poprawa samopoczucia

Współpraca z Panią Klaudią przebiegała wspaniale. Ułożone jadłospisy były smaczne, proste i szybkie w przygotowaniu. Pani Klaudia zawsze starała się uwzględniać moje sugestie co do posiłków. Również mogłam liczyć na wsparcie ze strony Pani Klaudii, a także na szybkie udzielnie odpowiedzi na moje pytania drogą mailową.”

Tatiana, schudłam -20 kg


Od dłuższego czasu chciałam wyleczyć się z problemów z wagą oraz mieć pewność, że dostanę plan żywieniowy dostosowany do moich potrzeb. Również chciałam nauczyć się dbać o swój organizm i zmienić dotychczasowy styl życia na dłużej. 

Postanowiłam zgłosić się do Pani Klaudii po pomoc w odchudzaniu. Współpraca z Panią Klaudią przebiegała wspaniale. Ułożone jadłospisy były smaczne, proste i szybkie w przygotowaniu. Pani Klaudia zawsze starała się uwzględniać moje sugestie co do posiłków. Również mogłam liczyć na wsparcie ze strony Pani Klaudii, a także na szybkie udzielenie odpowiedzi na moje pytania drogą mailową.

Najlepszą motywacją do działania były widoczne efekty w postaci spadku wagi i lepszego wyglądu oraz samopoczucia! 

Polecam współpracę z Panią Klaudią ponieważ widać, że jest kompetentną i rzetelną osobą w tym co robi. Zawsze znalazła czas na rozmowę i udzielenie wsparcia, starała się uwzględnić każdą moją sugestię dotyczącą jadłospisu, nigdy mnie nie krytykowała, a w gorszych chwilach potrafiła motywować do dalszego działania.

Jeśli miałabym dać radę osobie rozpoczynającej swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem to aby nie poddawała się od razu, początki zawsze sa trudniejsze, ale szybko wyrabia się nowe nawyki, szczególnie przy tak pysznych, prostych i szybkich dietach jakie proponuje Pani Klaudia. Pani Klaudia słucha uważnie pacjentów – jeśli czegoś mi w diecie brakowało – np burgera 🙂 – szukaliśmy zdrowych zamienników, wcale niemniej pysznych od oryginału. Właśnie dzięki takiemu podejściu do pacjentów nigdy nie czułam że jestem na diecie. Zmieniłam podejście do odżywiania i zmieniłam nawyki, ale to Pani Klaudia pokazała mi jak jeść pełnowartościowo i jednocześnie sie smacznie, bez wyrzeczeń.

Rada dla początkującego:

Moje najważniejsze rady to: nie zniechęcać się i być cierpliwym, pytać gdy się czegoś nie wie, stosować się do zaleceń dietetyka i mieć do tego zdrowe podejście, a efekty szybko będą widoczne.

Skuteczne odchudzanie lub wymarzona forma sportowa?
Proste i smaczne posiłki, które znajdziesz w swojej indywidualnej diecie sprawią, że utrata kilogramów będzie dla Ciebie naprawdę łatwym zadaniem.

A jeśli zależy Ci na optymalnej formie sportowej, zadbamy o to, żeby twoja regeneracja była na najwyższym poziomie.
Skuteczne odchudzanie w Centrum SPOT