Newsletter

Cześć!

Uwielbiam dietetykę sportową i pasjonuję się nią od wielu lat.

Codzienne czytanie badań jest moją rutyną. Moje nastawienie do publikacji naukowych stale ewoluuje. Na początku zachwycałem się każdą nowinką i nie zwracałem większej uwagi na metodologię badań oraz możliwość wykorzystania nowej wiedzy w praktyce.

Z każdym kolejnym badaniem i każdą kolejną współpracą moje nastawienie do interpretacji publikacji naukowych stało się zdecydowanie bardziej krytyczne. Zrozumiałem, że w badaniach naukowych, tak jak i w internecie, na czytelnika czyha mnóstwo pułapek, a niektóre badania są po prostu tylko kolejną ciekawostką albo przykładem „złej nauki”. Dodatkowo niejednokrotnie sportowcy wyprzedzają naukę i bardzo często nie są modelowym uczestnikiem badań.

Prowadząc przez wiele lat szkolenia dietetyczne zawsze otrzymywałem od uczestników mnóstwo pozytywnej energii i wsparcia, dlatego dzisiaj to ja chcę podzielić się z Tobą moją wiedzą i praktyką z dietetyki sportowej. Zupełnie za darmo.

Jeżeli chcesz spojrzeć moimi oczami na świat dietetyki, zapisz się na DARMOWY naukowy newsletter o dietetyce sportowej. Co jakiś czas otrzymasz na swoją skrzynkę przegląd badań dietetycznych wraz z moim praktycznym komentarzem, a także ciekawe opisy przypadków moich podopiecznych.

Mam nadzieję do usłyszenia wkrótce!

Bartek Pomorski
Dietetyk sportowy oraz właściciel Centrum SPOT

Naukowy newsletter o dietetyce sportowej
Zapisz się na darmowy newsletter pełen naukowych nowości i praktyki ze świata dietetyki sportowej